Kniha návštěv

Otevřený štafetový tým

Bára | 22.05.2016

Dobrý den! V rozhovoru pro Zrcadlo jsem zaznamenala, že by mělo být možné startovat i v otevřeném týmu - pro jednotlivce, kteří neseženou celý tým, ale rádi by se do běhu zapojili. Bude tento tým realizován? Děkuji za odpověď.

Re: Otevřený štafetový tým

Barbora Nesnídalová za org. YDWR | 25.05.2016

Dobrý den, určitě tato štafeta realizovaná bude. Jedná se o OPEN štafetu města Blanska. Doporučuji se registrovat přes tento web v kolonce "registrace". Díky za zájem, těšíme se!

Kolik běžců?

Barča | 18.09.2015

Dobrý den, potřebovala bych vědět, kolik tak běžců by mělo být v 1 týmu. A taky, to se bude závodit i přes noc? Děkuji.

Počty kol

Míra | 16.06.2015

Jen se chci zeptat na systém počítání kol.
Přes 1.000 za 24 hodin je neuvěřitelné číslo.
Je to počet kol, která obkroužil štafetový kolík, nebo v případě, že s ním šli současně tři lidé se započítala tři kola?

Re: Počty kol

Roman Jančiar - organizační tým "You Dream We Run" | 18.06.2015

Dobrý den! Dle nepsaných pravidel našeho běhu by si mělo každé družstvo připisovat počet kol jednoho běžce se štafetovým kolíkem. Celý štafetový běh je postaven na důvěře pořadatelů směrem ke štafetovým družstvům. Jediným úkolem "rozhodčího" běhu bylo přepisování počtů uběhnutých kola na informační tabuli a závěrečný součet. Pokud ale běželi se štafetovým kolíkem například tři členové štafetového družstva současně, nedodrželi sice nepsaná pravidla běhu, ale dle mého názoru byl počet kol opravdu uběhnut. Je to ale věc pohledu. Štafetový běh je hlavně o symbolice podpořit splnění snů handicapovaným dětem i počtem uběhnutých kol na atletické dráze. Nicméně, v příštím roce budeme používat čipy upevněné na štafetových kolících, které budou přesně uvádět počet uběhnutých metrů jednotlivých štafetových družstev. Hezký den!

Re: Re: Počty kol

Míra | 30.06.2015

Děkuji za informaci, chápu, že charita je je hlavním cílem a počet uběhnutých kol nehraje příliš velkou roli.
Zajímalo mě to jen kvůli porovnání výkonů.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek