Rezervace běhu v Open štafetě města Blanska

07.06.2016 17:19

Jednotlivci, kteří nemají vlastní družstvo, se mohou zapojit do Open štafety města Blanska. Zarezervovat čas běhu je možné v následující tabulce:

 onedrive.live.com/redir?resid=5A85632FC2147ACE!45114&authkey=!ABJBlmIfZGnHME8&ithint=file%2cxlsx 

Po kliknutí na výše uvedený odkaz se otevře rozpis v režimu prohlížení. Pokud se chcete zapsat, klikněte na zelené tlačítko 'Edit in Browser' v pravé horní části. To platí, pokud použijete PC, při použití chytrého telefonu lze editovat přímo.

Tabulka bude k dispozici do pátku 10.6. do 14:00, pak bude online rezervace ukončena, tabulku vytiskneme a bude u startovního oblouku, kde se můžete dopsat ručně... Zápis do tabulky není podmínkou pro účast ve štafetě, můžete přijít kdykoli a když bude štafetový kolík volný, můžete jej vzít a přičíst pár koleček Open štafetě. Samozřejmě si můžete zaběhat i bez kolíku...

Štafetový kolík Open štafety města Blanska bude mít číslo 39. Buď bude odpočívat na stolku nedaleko startovního oblouku, nebo s ním bude někdo běhat. Kdo kolík má, bude možné zjistit u měřícího zařízení, které zaznamenává průchody jednotlivých běžců, respektive kolíků s čipem.

Přejeme příjemný běh!