KONTAKTUJTE NÁS

Chcete se na něco zeptat, něco nám navrhnout nebo jen pozdravit? 
Napiště nám na 
info@ydwr.cz, nebo kontaktujte přímo někoho z nás

 

Roman Jančiar

předseda
+420 602 253 193

roman@ydwr.cz 

Ivan Lukáš 

místopředseda
+420 602 642 642
ivan@ydwr.cz

Hana Jančiarová 

hlavní koordinátorka 

+420 732 305 929
hana@ydwr.cz 

Lucie Sitarová

registrace týmů a eshop
+420 606 384 921
lucie@ydwr.cz

Andrea Babková

specialistka na ekologii
andrea@ydwr.cz 

Jiří Babka

technická podpora
+420 602 183 421
jiri@ydwr.cz

Jiří Grim

logistika
jiri.grim@ydwr.cz 

Martin Matuška

programový specialista
martin@ydwr.cz 

Kdo není na síti, jako by nebyl. 


Tady budeme běhat!

Atletický stadion ASK Blansko
Mlýnská 931/15 
Blansko