Jak to funguje? 

Určitě Vás zajímá, jak to u nás funguje, jak vybíráme sny, které se pokusíme splnit, a jestli za vybrané peníze nakonec neodjedeme na Bali. Na této stránce se dozvíte vše důležité! 

Dbáme na to, aby You Dream We Run byl transparentní, jako nejčistší diamat. 

Pokud chcete vidět, co všechno stojí za broušením hrubého kamene nápadu do největší charitativní akce v ČR, přidejte se k nám to týmu

Jak vybíráme sny?

V listopadu zveřejňujeme výzvu k přihlášení se do naší akce k plnění snů. 

Každý má možnost přihlásit kohokoliv, o kom si myslí, že bychom mu společně mohli splnit sen, který mu zkvalitní jeho život. Nominovaný musí souhlasit se zpracováním údajů o něm, se zveřejněním jeho životního příběhu a účastí na samotné akci. 

S každým se Hanka osobně setká. Zjistí, jaký sen by chtěli splnit, a pomůže jim ho co nejpřesněji definovat tak, aby jim pomohl co nejvíce. 

Po ukončení Výzvy  zveřejníme jednotlivé příběhy na našich webovkách a FB stránce. 

Hlasováním v rámci týmu a veřejným losováním se poté volí pořadí plnění snů.  

Jak se vybírají peníze?

Plnění snů samozřejmě něco stojí, a proto potřebujeme vaši pomoc. Peníze získáváme díky prodeji účastnických triček s logem You Dream We Run a dalších reklamních předmětů. Rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou jde celý na plnění snů.

Nemusíte být ani člen štafetového týmu, abyste si tričko koupili! Díky e-shopu nás můžete podpořit třeba i z druhého konce republiky. A krásným dárkem se skvělým příběhem můžete vybavit třeba i svoji rodinu, nebo vyzkoušet tričko svému čtyřnohému mazlíčkovi.

A pokud vám červená nesluší nebo máte triček habaděj, můžete poslat svůj dar přímo na náš transparentní účet číslo 2600744766/2010

Kolik snů se nakonec splní záleží jen na vás a počtu prodaných trik!

Jak jsou peníze rozdělovány? 

Dle zadaných kritérií vyberou členové spolku Prosen sny, které se budou plnit.

Kolik snů se podaří splnit nikdy předem nevíme. Všechno závisí na tom, kolik lidí si koupí trička, nebo nás podpoří jinak. 

V sobotu odpoledne společně s vámi předáme splněné sny každému šťastlivci. Někdy předáváme i živé koně!

Pokud jste podpořili někoho, komu se sen splnit nepodařilo, nemějte obavy, vaše peníze mu po akci předáme. 

Dostáváte něco i vy, organizátoři?

Celý tým a dobrovolníci na akci pracují ze své vášně pro pomáhání ostatním. 
Domluva hudebníků, setkání se s nominovanými, vytvoření webových stránek, komunikace se sponzory, zajištění triček... Práce je jak na katedrále! 

Pokud se do You Dream We Run chcete zapojit, napište nám

Naším cílem je vybrat co nejvíce peněz pro potřebné a splnění jejich snů. V minulosti zakladatelé spolku Prosen dokonce akci dotovali z vlastních zdrojů.

S tím, jak se akce stává větší a profesionálnější, přibývá i úkolů, které musíme splnit.
A my si dobře vykonané práce ceníme. Proto v letošním ročníku uvažujeme o nabídnutí malé odměny členům organizačního týmu. To ale až po vyřešení všech ostatních pohledávek a uschování peněz na další rok. A stále samozřejmě platí, že peníze z prodeje triček a dárkových předmětů jdou beze zbytku na plnění snů.
 

Jaké sny jsme už splnili? 

Od roku 2013 jsme splnili desítky měnších i větších snů. Koně na hipoterapii, léčebné pobyty, vzdělávací pomůcky, horská kola, výlety k moři či další.