Zrušení akce. Co z toho plyne?

02.08.2020

Doufali jsme, že se situace zlepší a akci budeme moci uspořádat na podzim v září, ale nakonec musíme akci zrušit z důvodů spojených s restrikcemi proti koronaviru. 

Vzhledem k epidemiologické situaci, která ukazuje spíše nárůst nakažených a s přihlédnutím ke skutečnosti, že se k akci do dnešního dne přihlásilo již 49 týmů (2000 běžců), nejsme schopni akci v daných podmínkách realizovat.

2019 YDWR poslední kolečko
2019 YDWR poslední kolečko

Letošní ročník se tedy ruší a pevně věříme, že se příští rok uvidíme v plné síle. Termín zůstane klasicky na druhý víkend v červnu, a to 11.-12.6.2021

Budeme plnit deset snů našich handicapovaných kamarádů, které se měli plnit v roce 2020. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

Máme teď prostor na zlepšení akce a o všech změnách Vás budeme informovat.

Předávání snu - Zdeněk Mikula
Předávání snu - Zdeněk Mikula

Peníze, které jste nám poslali za registraci týmu, Vám můžeme vrátit nebo si zaplacenou registraci můžete nechat na příští rok. V případě nejasností se nám ozvěteAtmosféru minulých ročníků si můžete připomenout zde

Chcete se k nám přidat a pomoci s přípravou běhu? Dejte nám o sobě vědět, do emailu přidejte pár vět o sobě a můžete připojit i CV. 

Děkujeme, že společně s námi pomáháte plnit sny handicapovaným.