Eliška

Jejím snem je cesta do Disneylandu, kam se chtěla podívat s tatínkem.

Příběh:

Eliška milovala svého tatínka, plánovali toho hodně spolu prožít. Jako vysněný cíl si dali cestu do Disneylandu, ale plány jim zhatila tatínkova smrt. My Elišce její sen splníme a ona do Disneylandu s tatínkem pojede, má ho totiž navždy ve svém srdíčku. Eliško, pamatuj, kdo v srdci žije, neumírá.

Nominovala: Oblastní charita Blansko

Eliščina maminka nám poslala: 

Poslední etapa našeho společného života se začala odehrávat loni koncem léta. Jiří (*1971) si začal stěžovat na bolesti trupu a 6.10.2022 mu byla sdělena diagnóza. Rakovina slinivky břišní.

Okamžitě nastoupilonkologickou chemoterapeutickou léčbu v Masarykově onkologickém institutu. Před Vánocemi jsme oslavili 7.narozeniny naší dcery Elišky a společně pak vánoční svátky. 13.1.2023 mu po kontrolním vyšetření CT bylo oznámeno, že léčba pokračovat nebude, že medicína je v jeho případě bezmocná. 

O týden později 20.1.2023 zemřel doma, mohla jsem ho držet za ruku do poslední chvíle. Nikdy o smrti nemluvil a věřil v zázrak. 

Jaký je její sen?

Eliška milovala svého tatínka, plánovali toho hodně spolu prožít. Jako vysněný cíl si dali cestu do Disneylandu, ale plány jim zhatila tatínkova smrt.