Podpořte Zdeňka Mikuly - Speciální kolekce "Covid 2020"

16.08.2020

I přes to, že se akce letos neuskuteční, připravili jsme si pro Vás speciální trička „Covid 2020, tak aby Vám ve vaší sbírce nechyběl rok 2020 a zároveň jste mohli podpořit někoho handicapovaného. 

Vzhledem k tomu, že jsme převzali „patronát“ nad panem záchranářem Zdeňkem Mikulem, rozhodli jsme se výtěžek z těchto triček věnovat právě jemu. Celý jeho příběh naleznete zde

Pojišťovna tyto rehabilitace neplatí a zároveň se situace s poskytováním rehabilitací zkomplikovala, a to díky koronaviru.  

Zdeněk Mikula - Rehabilitace
Zdeněk Mikula - Rehabilitace

Zdeněk díky Vám všem dělá obrovské pokroky. Veškeré prostředky jsou použity na rehabilitace, díky kterým se snaží dostat do normálního života. Celý svůj život pomáhal druhým, pomozte mu zakoupením speciálního trička pro rok 2020.  O jeho příběhu si můžete také přečíst na serveru Novinky.cz. 

Trička jsou k dispozici ve střihu UNISEX od velikosti 92 - XXXL. Zatím máme objednáno 187 triček, jste skvělí! Těšíme se i na Vaši objednávku :). V případě dotazů nás kontaktujte

Speciální kolekce „Covid 2020“
Speciální kolekce „Covid 2020“

Generální partner běhu Synthon věnoval 20 000 korun pro pana Mikuly. Jste firma a chcete také přispět? Ozvěte se nám. Vystavíme Vám darovací smlouvu a zveřejníme na sociálních sítích, pokud chcete přispět menší částkou, využijte náš transparentní účet nebo si můžete zakoupit jedinečnou kolekci triček. 

Děkujeme, že nám pomáháte plnit sny. 

Synthon logo
Synthon logo

Přidal se také jeden z našich hlavních partnerůGatema z Boskovic, který věnoval částku 10 000 korun na rehabilitace pro Zdeňka. Děkujeme, moc si vážíme takové spolupráce. 

Gatema logo
Gatema logo
Gatema - YDWR 2019 - Ondřej Grund
Gatema - YDWR 2019 - Ondřej Grund