Limitované tričko #plnimsny

Limitovaná kolekce

Oslavte s námi desetileté výročí splněných snů s naším limitovaným tričkem #plnimsny. 

Jedinečné tričko je nejen stylovým doplňkem, ale i poctou všem, kterým jsme za posledních deset let pomohli splnit jejich sny. Na tričku najdete 80 jmen těch, jejichž sny jsme společně proměnili v realitu. Každé jméno na tričku symbolizuje splněný sen během devíti ročníků naší akce. Tričko šité na míru ve spolupráci se značkou SU, která klade důraz na kvalitní materiály a udržitelnost. 

Ideální do práce, na běžné nošení, na rande nebo dokonce do divadla. Vyrobeno pouze 130 kusů. 

Specifikace:

  • Materiál: 96 % bavlna, 4 % elastan, 200g/m2
  • Velikosti: S-3XL (velikostní tabulka v galerii) 
  • Design: Moderní a pohodlný střih, který se hodí do práce, na běžné nošení, na rande i do divadla
  • Udržitelnost: Vyrobeno na míru s ohledem na životní prostředí ve spolupráci se značkou SU

Příběh: Před deseti lety jsme se rozhodli plnit sny a přinášet radost lidem kolem nás. Naše cesta vedla přes nespočet emocí, úsměvů a příběhů, které nás inspirovaly a motivovaly pokračovat. Každé z 80 jmen na tomto tričku reprezentuje jeden sen, který se díky společnému úsilí a vaší podpoře stal skutečností. Toto tričko je symbolem naděje, odhodlání a společné radosti z dosažených cílů.

Zapojte se: Nezapomeňte se v tričku vyfotit a označit příslušným hashtagem #plnimsny a @youdreamwerun. Sdílejte svůj příběh a staňte se součástí komunity, která věří, že sny se mohou stát skutečností. 

Pořiďte si toto limitované tričko ještě dnes a oslavte s námi desetiletou cestu plnou inspirace a naděje. Ukažte světu, že sny je možné (si) splnit. Nákupem trička podpoříte plnění snů hendikepovaných Objednávejte nyní, zásoby jsou omezené - vzniklo pouze 130 kusů!


Fotografie: www.katerinakotouckova.cz

Výrobce: www.suoriginal.cz 


Zvolte si variantu:

1 000,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy